MEDXCLUB

페이지 정보

profile_image
작성자에너자이저 조회 17회 작성일 2020-10-01 11:52:04 댓글 0

본문

MedX Lumbar machine

An example of a pain free treatment in the MedX Lumbar machine at All Sport Health and Fitness. Call us at 845.896.5678

MedX Rehab Client Testimonial - Mike Arteaga's Health & Fitness Centers

The following is an independent MedX Rehab client testimonial from Mr. Mike Arteaga of Mike Arteaga's Health \u0026 Fitness centers. After previously using the original MedX DOS software and MedXWin software, Mike Arteaga's Health \u0026 Fitness centers upgraded to the MedX Rehab platform in September 2017. For additional information about Mike Arteaga's Health \u0026 Fitness, visit their website at http://www.mikearteaga.com.

To learn more about the MedX Rehab platform for the MedX Lumbar Extension, Cervical Extension, Torso Rotation, and Cervical Rotation machines, visit us online at https://www.medx.rehab.

NOTE: Neither Mr. Arteaga nor any other employee of Mike Arteaga's Health \u0026 Fitness centers received any form of compensation for participating in this MedX Rehab client testimonial.

Na Stojáka - Iva Pazderková - Austrálie

Iva Pazderková v pořadu Na stojáka jako blbá blondýna. Chtěla si udělat radost tak si zaletěla do Austrálie pro kabelku z klokana.
HELLerK0 713 : Zahrát takovou blbku, to chce opravdu velmi moc talentu
Adam Bako : Nechapu jak nekdo muze dat dislike..
VOJTA MAREK. : Pazderkova jako blondyna mi moc chybela. “Austroška” je naprosto vyborna, skvelej napad jen je teda videt, ze Iva neni tak uplne ve sve kuzi...
Adéla Nehonská : Hrozný techno a chuckie
Petr Havlíček : Ivo Pazderková mám vás rád, ale tohle video se mě od vás nelíbilo a podle mě bylo trapné.
Jan šafařík : hrůza a děs
Jakub Malik : Oirol ten, co má neustále alergii...no ten, Japonec.
Jakub Malik : Ivo, jste TOP! Hlavně, že jste vydržela 14 dní nečůrat, abyste si nenachcala do ksychtu .
michal lu : Opravdu nevím co je na tom vtipnýho. Ženská se tam přetvařuje a pitvoří za každou cenu aby vyloudila smích nebo potlesk.To ví i Ti v sále - ale kdyby se nesmáli - tak je trapně i jim.
Nikki Grzesnski : Ti co maji permanentni alergii.... Japonci

... 

#MEDXCLUB

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 2,064건 1 페이지
게시물 검색
Copyright © www.wsf.or.kr. All rights reserved.  Contact : help@oxmail.xyz